ÁLLÁSHIRDETÉS - TECHNOLÓGUS

KÖSZÖNJÜK A BENYÚJTOTT PÁLYÁZATOKAT, AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSRE KERÜLT.

Munkakör megnevezése: technológus (ivóvíz és szennyvíz)

Munkavégzés helye: Kazincbarcika, Ózdi út 3.

Munkaköri feladatok:

  • vízbázisok és szennyvíztelepek ellenőrzése, állapotértékelése,
  • engedélykérelmek elkészítése,
  • kimutatások, jelentések készítése,
  • döntéselőkészítő tanulmányok készítése,
  • technológiai kísérletek végzése,
  • hatósági kapcsolattartás.

Végzettség: kizárólag felsőfokú végzettség környezetvédelmi/vízügyi szakirányon.

Szakmai tapasztalat: nem szükséges.

Pályázati feltételek, kompetenciák:

  • jó kommunikációs készség,
  • alkalmasság csapatmunkára,
  • büntetlen előélet,
  • magas szintű számítógépes ismeret: Windows, Word, Excel,
  • B-kategóriás jogosítvány.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképpel ellátott szakmai önéletrajz és motivációs levél, bérigény megjelölésével,
  • iskolai végzettséget, szakképesítést, nyelvtudást igazoló okiratok másolata,
  • az önéletrajzot a betölteni kívánt munkakör megjelölésével kérjük benyújtani.

További információk:

Illavszkyné Juhász Ildikó, osztályvezető, Személyügyi Osztály
Északmagyarországi Regionális Vízművek Zrt.
3700 Kazincbarcika, Tardonai u. 1.
E-mail: munka@ervzrt.hu; Illavszkyne.Ildiko@ervzrt.hu, Tel.: 06-48/514-520

Kapcsolódó dokumentumok