ÁLLÁSHIRDETÉS - PROJEKTMENEDZSER - KAZINCBARCIKA

A munkakör megnevezése

projektmenedzser

A munkavégzés helye

Kazincbarcika, Ózdi út 3.

Pályázati feltételek

  • Főbb feladatok: az ÉRV. Zrt.-t érintő uniós és hazai támogatású pályázatok, projektek előkészítésében, megvalósításában, utánkövetésében való részvétel. Beruházások előkészítése, nyomonkövetése, megvalósulásának segítése (állami és önkormányzati víziközmű vagyont, valamint társasági vagyont érintően is). Gördülő Fejlesztési Tervek, Beruházási Tervek előkészítésében, ellenőrzésében, benyújtásában való részvétel. Beruházási igények, megrendelések, jelentések, elszámolások (állami, önkormányzati használati díjas), nyilvántartások, adatszolgáltatások készítése, vezetése. Kapcsolattartás önkormányzatokkal, társszervezeti egységekkel, partnerekkel a Társaság belső szabályzata szerint. Irodai adminisztráció. Munkakör betöltésének feltételei: felsőfokú végzettség, magabiztos számítógép használat, Microsoft Office csomag (főként Excel, Word, Outlook, Powerpoint) magas szintű ismerete, precizitás, pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség, jó kommunikációs és problémamegoldó készség. Előny jelent: műszaki/mérnöki/gazdasági területen szerzett szakirányú felsőfokú végzettség, európai uniós és/vagy hazai támogatások kezelésében és lebonyolításában szerzett tapasztalat (elsődlegesen KEOP, KEHOP, TOP konstrukciókban) Infrastrukturális beruházásokban való részvétel vagy azok koordinációjában való részvétel, vállalatirányítási rendszer, SAP rendszer, ÁNYK felület, EPTK felület ismerete, használati gyakorlata. Munkavégzés, szerződési feltételek: teljes munkaidő (heti 40 óra), Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás, határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő kikötésével.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások

  • Fényképes önéletrajz, végzettséget igazoló okiratok. Az önéletrajzot a betölteni kívánt munkakör megjelölésével kérjük benyújtani.

További információk

Illavszkyné Juhász Ildikó, osztályvezető, Személyügyi Osztály
Északmagyarországi Regionális Vízművek Zrt.
3700 Kazincbarcika, Tardonai u. 1.
E-mail: Illavszkyne.Ildiko@ervzrt.hu, Tel.: 06-48/514-520